© opravdové koučování | 2023

Spojení čtyř jedinečných osobností pro váš opravdový úspěch

Surfař, psycholožka, terapeut a HR lady. Ne, to není začátek vtipu. To je unikátní mix, ze kterého můžete čerpat. Každý z nich je totiž po čertech dobrý kouč.

arrow
Náš tým trenérů koučů.
Trenéři koučů z týmu Opravdové koučování.

Náš tým

Trenér koučů Honza Markel
Trenér koučů Jan Markel

Honza Markel, PCC

garant vzdělávání, trenér a mentor koučů

Nekonvenční rebel, který se od roku 2004 věnuje porozumění lidskému chování. Můžete od něj očekávat laskavou, ale nekompromisní otevřenost.  Kromě oblasti vztahů se věnuje přes 20 let podnikání a obchodu. Vzdělává kouče na celosvětové úrovni a je autorem několika publikací. Krom surfařského výzoru se pyšní také titulem 8. nejhorší surfař v ČR. Ale koučování mu jde o to víc.

4.000+ hodin praxe
Trenérka koučů Tereza Jarkovská
Trenérka koučů Tereza Jarkovská.

Mgr. Tereza Jarkovská, ACC

trenérka koučů

Vystudovala psychologii a andragogiku. Její vášní je koučování vztahů, pro které patří mezi vyhledávané profesionálky v oboru. Dovede vás provést zapeklitými cestami mysli i duše. Krom jemnosti a empatie dokáže dát i velmi trefnou zpětnou vazbu, která vás posune. Je mámou tří kluků a ráda se věnuje i tématům výchovy. S oblibou v rámci naší školy vyrovnává energii Honzy a Vítka, když si moc ulítnou na testosteronu.

3.000+ hodin praxe
Trenér koučů a psychoterapeut Vítězslav Čadra
Trenér koučů a psychoterapeut Vítězslav Čadra

Mgr. Vítězslav Čadra, ACC

trenér koučů, garant emočních technik

Vystudoval psychologii a management. Od roku 2002 se jako certifikovaný psychoterapeut věnuje zejména hlubinné psychoterapii. Jeho oblíbená témata jsou životní rovnováha, rozvoj osobnostního potenciálu a partnerská sexualita. Jako kouč působí také ve firmách. Očekávejte, že vás Víťa vezme do hloubky, do které se mnohý jiný profesionál nedováží. A bude u toho trousit vtipy z kategorie „černý humor“. Prý to tak terapeuti mají.

3.000+ hodin praxe
Trenérka koučů Renata Strnadová
Trenérka koučů Renata Strnadová

Mgr. Renata Strnadová, ACC

trenérka koučů

Profesionální koučka s mezinárodní certifikací. Načerpejte z jejích zkušeností v HR a dynamice vztahů. Pomůže vám najít skrytý potenciál i přístup ke vztahům, který vás bude bavit. Velmi dobře se orientuje také ve firemním prostředí. Nejen proto patří Renča mezi vyhledávané koučky. Krom toho je mámou dvou holek a ráda se věnuje i tématům výchovy dětí. Dokáže působit duchapřítomně, i když při natáčení podcastu řekne jen dvě slova. Tomu říkáme skill.

3.000+ hodin praxe

Naše mise je přinášet svobodu a harmonii ruku v ruce s výkonem a skvělými výsledky. Díky lepšímu porozumění sobě, emocím a světu. Lepší Ty. Lepší vztahy. Lepší život.

Získejte zdarma startovací balíček ke studiu
O nás

projekt
Opravdový vztah

Úspěšný projekt (prý nejlépe hodnocený na trhu, ať si pohoníme triko), ve kterém každý den praktikujeme to, co vás naučíme v naší škole. Díky přetlaku klientů využíváme tento zdroj také pro naše studenty. Přičuchněte si, ať zjistíte, jestli vám náš přístup zavoní.

Chci se poznat
O nás

kniha
Opravdový život

Spojili jsme síly s dalšími profíky a dali dohromady knihu praktických principů, které prokazatelně vedou ke kvalitnímu prožívání. V našem koučovacím výcviku je poznáte mnohem blíže. Do té doby se klidně začtěte. Ale pozor, vaši přátelé ji pak budou chtít taky!

Chci si přečíst
O nás

podcasty
Opravdový vztah

Rádi vybočujeme ze zajetých kolejí a taky nás baví bořit mýty, kterých je svět koučování a osobního rozvoje plný. Pokud máte odvahu a chuť, pusťte si některý z našich podcastů. Opravdový vztah je o vztazích a rozvoji. Opravdové koučování pak pro stávající i budoucí kouče.

chci si poslechnout
O nás

podcasty
Opravdové koučování

Praktický podcast pro všechny, kdo s koučováním začínají anebo chtějí chytit inspiraci pro práci s klienty nebo budování byznysu. Ponořte se do zkušeností, které jsou přímo z praxe, a které vám nikdo ve škole neřekne. Zapnout pásy, sluchátka do uší, jízda může začít.

chci si poslechnout