© opravdové koučování | 2023

kurz

ACC cesta opravdového kouče

Ideální cesta pro ty, kdo s koučováním začínají. Kromě sady kurzů získáte také výhodnější cenu a garanci vrácení peněz. Efektivnější cesta, jak se stát koučem už není. Tak do toho.

arrow
Tým a Kontakty Opravdové koučování.
škola koučů opravdové koučování

Pro opravdový úspěch

Tento výcvik koučinku vás vezme na dobrodružnou cestu, která bude trvat bezmála rok. V jejím průběhu ovládnete nejprve klíčové dovednosti kouče. Následně navážete metodickou prací s emocemi a třešničkou na dortu je skupinový a individuální mentoring.

 

Na této intenzivní a vzrušující cestě odkoučujete více než 150 hodin praxe, naučíte se získávat první klienty a vaše jistota v koučování bude takřka hmatatelná. Navíc získáte dostatek podkladů pro mezinárodně uznávanou akreditaci ACC (Associate certified coach).

Výhodněji to nejde

Užijte si kromě transformativního vzdělávání také vědomí, že jste si vybrali nejvyšší kvalitu za výhodných podmínek. Balíček kurzů OK cesta k ACC vychází o 20 % levněji, než kdybyste kurzy platili jednotlivě. Krom toho získáte garanci vrácení peněz až 6 týdnů.

Výcvik cesta kouče.

Co vás cesta opravdového kouče naučí?

bullet

klíčové dovednosti kouče pro úspěch (8+ týdnů)

bullet

OK metodiku práce s emocemi (10+ týdnů)

bullet

získáte kvalitní zpětnou vazbu a mentoring (10+ hodin)

bullet

dokážete vést kvalitní koučovací konverzaci na vysoké úrovni

bullet

získáte dostatek podkladů pro mezinárodně uznávanou certifikaci

Jak to probíhá?

 • nejprve dovednosti

  Každý student začíná tuto cestu nejprve výcvikem ok klíčových dovedností kouče. V něm proniknete do tajů dovedností, které odlišují profesionály od amatérů. Naučíte se také strukturu koučovací konverzace a získávat první klienty.

 • emoce a podvědomí

  Jakmile ovládnete koučovací dovednosti, ponoříte se do intenzivního výcviku ok metodiky – práce s emocemi a podvědomím. Ten vás odliší od 99 % konkurence, protože se naučíte u klientů posouvat nejen mysl, ale také emoce a tělo.

 • mentorink

  Další krok na vaší cestě bude skupinový mentorink. Zkušený kouč vám pomůže odladit, jak přistupovat ke konkrétním případům. Krom toho dostanete trefnou zpětnou vazbu, díky které rozkvetete.

 • 3x ok praktikum

  Závěrem vaší cesty k ACC budou 3 ok praktika. Jedná se o individuální mentorink, na kterém jednak dostáváte zpětnou vazbu, ale také se ji učíte dávat. Krom užitečnosti je to také velká zábava a forma závěrečné zkoušky v naší škole.

 • zasloužený certifikát

  Krom toho, že obdržíte certifikát po každém bloku (dovednosti, metodika), po splnění všech podmínek od nás dostanete certifikát o zakončení celé ACC cesty. To vůbec není málo a rozhodně se jím můžete chlubit!

Čím vás kurz obohatí?

ACC cesta opravdového kouče
Komplexní vzdělání v koučování s přesahem do emoční práce.
ACC cesta opravdového kouče
Velké množství praxe, o které můžete opřít svoje koučovací řemeslo i podnikání.
ACC cesta opravdového kouče
Dokážete kvalitně a sebejistě koučovat i získávat klienty pro koučování.
ACC cesta opravdového kouče
Obsahuje kurz ok metodiky – jediný svého druhu na českém trhu.

1 rok intenzivního výcviku

88

hodin teorie
plus

150

hodin praxe
plus

10

hodin mentorinku
separator separator
ACC cesta opravdového kouče

120.000 Kč

cena včetně DPH
Začátek cesty: 10.10.2024

Co říkají úspěšní studenti?

 • quotes

  Vytvořit si z koučování podnikání a smysluplnou činnosti chce odvahu. Tu když v sobě objevíš, objevíš opravdu poklady. Také k tomu potřebuješ skvělý tým lektorů a podporující bezpečné prostředí. To vše kurz splňuje a ještě mnohem víc. Na té cestě nejsi sám, je tam vždy někdo s tebou, ať je to forma podpory, či výzvy ;). Pokud ještě váháš, neváhej, běž do toho!

  Tereza Suchanová - profesionální koučka.
  Tereza Suchanová

  profesionální koučka,
  absolventka cesty opravdového kouče

 • quotes

  Kromě nabitého obsahu a jedinečné formy bych doporučila i váš specifický způsob spolupráce, kdy se opravdu skvěle doplňujete vzájemně a tím skládáte mozaiku a ohromně obohacujete kouče ve výcviku

  Petra rozumová - zpětná vazba na praktikum - koučování.
  Petra Rozumová

  profesionální koučka,
  absolventka cesty opravdového kouče

 • quotes

  Doporučila bych, protože kdyby spolu všichni mluvili trochu jako kouči, tak bude na světě příjemněji. A teď i vnímám, že tohle mohou využít lidé nejrůznějších profesí, nejen kouči, pro lepší interakce s ostatními. Mám vytipováno pár lidí, kterým by to mohlo sednout a příležitostně nabídnu.

  Alena Majerová - profesionální koučka.
  Alena Majerová

  profesionální koučka,
  absolventka cesty opravdového kouče

 • quotes

  Tenhle výcvik je prostě boží! Je v něm systém, spoustu praktika, není tam stres a tlak, dává prostor pro sdělování a má následné kurzy, které na sebe navazují a zvyšují kvalifikaci, pomáhají růst a objevovat. Nejlepší rozhodnutí.

  Petra Kubal - profesionální koučka.
  Petra Kubalová

  profesionální koučka,
  absolventka cesty opravdového kouče

 • quotes

  Celý kurz byl nabitý nejen informacemi, ale hlavně vašimi zkušenostmi. Na každé lekci jsme dostali nálož příkladů z vaší bohaté praxe. Na všech kurzech bylo skvělé, že bylo více lektorů, kdy každý přinášíte jinou energii, jiné zkušenosti, jiný úhel pohledu… To je něco, co dává kurzu další rozměr. Mimo to skvělé materiály, podpůrná skupina na WA a vaše neocenitelná zpětná vazba ????

  Jana Dragová - profesionální koučka.
  Jana Dragová

  profesionální koučka,
  absolventka cesty opravdového kouče

Přemýšlíte, jestli je
cesta opravdového kouče
pro vás to pravé?

Pokud to s koučováním myslíte vážně, pak je to pravděpodobně nejlepší způsob. Tento kurz má nejlepší poměr cena : praxe : výsledky. Ruku na to.

Chci být koučovací hvězda!
Výcvik koučinku prakticky.
Výcvik koučů - cesta kouče.